.

.

Шампион на КЕДС Оксфорд Органски памук Памук

Шампион на КЕДС Оксфорд Органски памук Памук

DEN 344.80
Достапност

Нашата патека за потпишување на платно, сега има органски памук за перење! Самата дефиниција за класичен стил, нашата иконска шампионска патика беше револуционерна кога за прв пат дебитираше во 1916 година како прв чевли со платно со платно со гума од ваков вид. Сега, во друг револуционерен потег, работевме да создадеме поодржлива верзија која не е само подобра за земјата, туку и подобро за нашите работници и за вас. Горените се направени со употреба на органски одгледуван памук кој е мек, но сепак избришан и се чувствува неверојатно против кожата. И за да се соберат сето тоа, ги направивме машини што се мијат за да можете да ги одржувате свежи и да ги одржувате подолго. Органски памук горен, поставен + стапало.

R

Комплементите на стоката