.

.

Цветна маица за девојчиња Garanimals Toddler Thrage Traked Thrage Garanimals Tood

Цветна маица за девојчиња Garanimals Toddler Thrage Traked Thrage Garanimals Tood

DEN 311.84
Достапност

Зачувајте и заштедете на удобна мета со долг ракав за вашето дете од дете од Гаранималс. Оваа маица со екипаж на екипажот има забавен и чуден принт што ја истакнува нејзината симпатична облека. Исклучиво на и. Екипаж. Долги ракави. Контраст за печатење. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Долга ракав за девојчиња за деца од Гаранималс.

R

Комплементите на стоката