.

.

Без граници за измиени панталони за џогер за мажи и големи мажи

Без граници за измиени панталони за џогер за мажи и големи мажи

DEN 1.00
Достапност

Земете го денот надвор во панталоните за џогер од руно од граници. Изработени за удобност во меко руно, овие панталони го одржуваат вашиот стил модерен со вклопување на џогер. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : тенок, заострен нога. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Две странични џебови од цвест, еден џеб за лепенка. Карактеристики : влечење на еластична половината, еластични манжетни, тешка минерална миење. Панталони со џогирање на руно за мажи од без граници.

R

Комплементите на стоката