.

.

Уникатни поволни цени за женски карирани панталони џебови со права нога случајна пантолона

Уникатни поволни цени за женски карирани панталони џебови со права нога случајна пантолона

DEN 0.67
Достапност

Овие панталони се од суштинско значење за облекување нагоре или надолу. Лесна ткаенина, покриена во карирана шема, ги обликува овие трендовски панталони со високо ниво. Како е малку висока половината и како се собира на половината, додавајќи форма на телото. Можеби ќе сакате сè за овие панталони, од нивното редовно вклопување до еластичниот висок половист, што би можело да се удвои како механизам за криење за жени со loveубовни рачки. Стилизирајте ги овие панталони со култура и потпетици за крајниот изглед. Повод : шопинг, социјални активности, собири за викенди, Божиќ, итн. Моделот носи во големина S. (Висина : 5'9 ", колк : 35 3/8 ", тежина : 125 фунти.) Мерење (во инчи) големина - гарнир на половината - хип-жит - Вкупна должина - Ширина на бутот 25 1/4 37 3/8 39 3/4 - 22 1/2s 27 1/8 39 3/8 40 3/8 - 23 5/8m - 29 1/8 41 3/8 41 - 24 3/4 L 32 5/8 44 7/8 41 1/2 - 26 5/8xl 36 1/4 48 3/8 - 42 1/8 28 3/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени на женските божиќни карирани панталони џебови директно лежерна пантала 100% полиестер. Увезени. Карирана шема. Функционални џебови од две страни. Еластична половината. Права нога. Машинско миење ладно со како боја.

R

Комплементите на стоката