.

.

Атлетски работи женски плус големина Активен патник Бермуда краток

Атлетски работи женски плус големина Активен патник Бермуда краток

DEN 2.33
Достапност

Од теретана до грешки, шорцевите во Бермудските атлетски дела ве покриле. Лесен и удобно, ќе го сакате вклопувањето и да се чувствувате. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Среден пораст; приближно. In Seam : 7,5 ". Опуштено вклопување. Поштеда-летање и предвремено со прилагодливо влечење. Две предни џебови поставени со мрежи. Детали за заоблен цвест.

R

Комплементите на стоката