.

.

Без граници женски поубав фустан

Без граници женски поубав фустан

DEN 335.84
Достапност

Без граници - помладиот фустан на Јуниор е совршен фустан за облекување нагоре или надолу! Симпатична и елегантна, или незгодна и шик, ова е главен зимско време! Чаши од градник. Прилагодливи ленти. Мал сјај на ткаенина. Машинско миење ладно со слични бои.

R

Комплементите на стоката