.

.

Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 1.67
Достапност

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : ТАГОЛД. Женско Модно Печатење Обични Врвови На Маици Со Кратки Ракави Со Краток Врат : Многу удобна и супер мека летна дневна ткаенина за маици. Лето short краток ракав екипажот вратот повик графички гроздобер маица блузи во женска големина. Можете да ја врзете страната или да ја наполните во шорцеви, фармерки, здолништа и видови панталони за да дадете стилски уличен изглед. Совршен за забава, фестивал, одмор, патување, тренинг, канцеларија, улица и доволно удобен за носење секојдневно. Препорачуваме измијте со рака нежно во ладна вода. Закачете се да се исуши. Не избелувајте и не мијте со топла вода. Одвојување перење за да се избегне боење облека. Сезона : пролет, лето,aut материјал : 95% полиестер 5% еластанегендер : Женска Пригода : Секојдневна,Забава, Дневна Дебелина : V-вратот : Природна Декорација : нема женски летни врвови; женски секојдневни врвови; блузи за жени секојдневно лето; женски врвови. Совршен за секојдневни и други прилики во лето и пролет, лесен за спарување со фармерки, шорцеви и слаби хеланки. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава. Погоден за пролет, лето и есенско носење. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Женска Мода Печатење Обичните V-Вратот Краток Ракав Лабава Маица Блузи.

R

Комплементите на стоката