.

.

Горда Девојка На Воздухопловните Сили Хибискус Цвеќиња Автомобил Или Камион Налепница Налепница Прозорец Налепница

Горда Девојка На Воздухопловните Сили Хибискус Цвеќиња Автомобил Или Камион Налепница Налепница Прозорец Налепница

DEN 2.00
Достапност

Оваа Горда Девојка На Воздухопловните Сили Хибискус Цвеќиња Налепница За Налепници За Автомобил или Камион е портокалова и е висока 16 инчи и широка 22,4 инчи. Оваа Горда Девојка На Воздухопловните Сили Хибискус Цвеќиња налепница е произведена Од Рад Дезигни, лидер во прозорски налепници за повеќе од 10ир. Ова е налепница, а не печатена налепница. Ова значи дека тоа е компјутер исечен од винил со цврста боја. Ова ја спречува Оваа Горда Девојка На Воздухопловните Сили Хибискус Цвеќиња налепница од исчезнување толку брзо на сонце и други елементи. Нашите налепници се оценети за 6 години надворешна употреба. Бидејќи е исечен од винил со цврста боја Оваа Горда Девојка На Воздухопловните Сили Хибискус Цвеќиња налепница воопшто нема позадина. Произведен Од Рад Дезајнс лидер во налепниците на прозорците од 2008 година. Оваа Налепница Е Портокалова и е 16 инчи 22,4 инчи. Сите Нарачки Испраќаат исти Или Следниот Работен Ден. Може да се нанесе на која било мазна рамна површина, вклучувајќи прозорци за камиони или автомобили, авто каросерии, лаптопи, тетратки итн. Лесно се применува и доаѓа со врска до видео што покажува како да се примени. За внатрешна или надворешна употреба, ќе издржи дожд, снег и други временски услови. Винил е оценет за 6 години надворешна употреба. Исчистете ја лентата за апликација за лесно усогласување и инсталација.

R

Комплементите на стоката