.

.

Sideенски JMS мазне страничен и градник на грб, стил 125W

Sideенски JMS мазне страничен и градник на грб, стил 125W

DEN 271.04
Достапност

Побаравте жичен градник што удобно ќе ја исфрли испакнатоста. Еве го - градник за измазнување на JMS - со дизајн на мазнење за изедначување за елегантна силуета под облека мека, поддржувачка ткаенина нежно ги измазнува вашите страни и грбот. Беспрекорни обликувани чаши ви даваат природно контурирани криви. Внатрешните двослојни краци додаваат прекрасен лифт и поддршка. Задачата на чипка и ситното раб додаваат женствена привлечност. Машина за перење.

R

Комплементите на стоката