.

.

Тропска Сиеста Лента Декоративна Перница Покритие 22 22

Тропска Сиеста Лента Декоративна Перница Покритие 22 22

DEN 3.33
Достапност

Тропска Колекција Декоративна Перница-Сиеста Носете го духот на островите дома! Тропски рафали со живописни нијанси и живи отпечатоци за изглед со голем удар што ќе ве однесе до вашиот сопствен рај на плажа.* Стручно рачно насликан повеќебоен дизајн на ленти на 100% ленена ткаенина* 100% ленена ткаенина на предната и задната страна* Целосно обложена* завршна обработка на работ на Ножот* затворање На Патент за лесна нега* Вакуум или Лесно Четкање* Направено Во САД* вметнете перница продадена одделно* Препорачана големина на вметнување : 22"x22" Тропска Сиеста Живописна Разнобојна Лента Правоаголна Декоративна Навлака За Перница За Фрлање 22" х 22". Стручно рачно насликан повеќебоен дизајн на ленти на 100% ленена ткаенина. 100% ленена ткаенина напред и назад. Целосно наредени. Нож работ заврши. Затворање на патент за лесна нега. Вакуум или Лесно Четкање. Произведено во САД. Перница вметнете продадени одделно. Препорачана големина на вметнување : 22 "х 22".

R

Комплементите на стоката