.

.

Амаиу Жени Гроздобер Едноставен Дизајн Нараквица Од Нерѓосувачки Челик Церемонија На Забава Накит За Зглоб Накит Роденденски Подарок Злато

Амаиу Жени Гроздобер Едноставен Дизајн Нараквица Од Нерѓосувачки Челик Церемонија На Забава Накит За Зглоб Накит Роденденски

DEN 518.08
Достапност

Опис : Едноставен дизајн : оваа нараквица има дизајн со цврста боја, така што лесно може да одговара на многу видови облека.Убава : Овој удар е модерен и привлечен и може да направи вашиот зглоб да изгледа поистакнат.Стилски : оваа нараквица е убава и е убава за носење на забава, банкет, свадба, церемонија и така натаму.Долг животен век : Главно изработена од нерѓосувачки челик, оваа нараквица е силна, цврста, отпорна на ' рѓа и има висока цврстина.Одличен подарок : оваа едноставна нараквица за дизајн е убава и стилска и е добра за подарување на вашите пријатели и семејства на роденден, празник или фестивал.Спецификација : Материјал : нерѓосувачки челик.Боја : сребрена, златна.Големина : Прикажи како слика.Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 1 Парче Нараквица. Стилски : оваа нараквица е убава и е убава за носење на забава, банкет, свадба, церемонија и така натаму. Убава : Овој удар е модерен и привлечен и може да направи вашиот зглоб да изгледа поистакнат. Одличен подарок : оваа едноставна нараквица за дизајн е убава и стилска и е добра за подарување на вашите пријатели и семејства на роденден, празник или фестивал. Долг животен век : Главно изработена од нерѓосувачки челик, оваа нараквица е силна, цврста, отпорна на ' рѓа и има висока цврстина. Едноставен дизајн : оваа нараквица има еднобоен дизајн, така што лесно може да одговара на многу видови облека.

R

Комплементите на стоката