.

.

Без граници на јуниори шарен фустан од каросерија

Без граници на јуниори шарен фустан од каросерија

DEN 264.16
Достапност

Редефинирана биро за вечера - овој фустан со каросериско тело не е совршена облека за канцеларијата или ноќна ноќ! Со силуета под коленото, овој шарен фустан се одликува со детали за предниот дел од предниот дел со удобен дизајн со ребра и малку истегнување. Повратните ленти за привлекување на окото го истакнуваат овој фустан без ракави што го прави разноврсен додаток на вашата гардероба. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Bodycon. Должина : MIDI; под коленото. Затворање : стил на пуловер со нефункционални копчиња. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ребреста завршница со ленти за контраст. Облечен со каросериско фустанче од јуниори од без граници.

R

Комплементите на стоката