.

.

Летни Женски Тенкови Блузи V Вратот Печатени Елек Обични Кошули Без Ракави За Жени М

Летни Женски Тенкови Блузи V Вратот Печатени Елек Обични Кошули Без Ракави За Жени М

DEN 1.33
Достапност

75" Должина : 67см/26. - Пол : Женски. Лесно е да се грижи за секојдневниот живот или патувањето.14" должина : 69см/27. - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс-Стил : мода. Тоа е ласкави женски врвови кои можат да го сокријат вашиот стомак и да ја надополнат секоја форма на телото. ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ : можете да ги спарите женските кошули без ракави со фармерки, шорцеви, панталони, здолништа, шорцеви за велосипеди и хеланки.01" Рамо : 39.09" рамо : 41см/16. ПОГОДНА ПРИГОДА : Секојдневен, одмор, шопинг, состанок, улица, канцеларија, работа, основна,плажа, забава, на отворено,секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. Течните резервоари за жени се совршени за носење сами или како слоевит изглед со кардигани, блејзери или јакни.

R

Комплементите на стоката