.

.

Бебе момче Поло кошула и панталони, сет на облека

Бебе момче Поло кошула и панталони, сет на облека

DEN 0.67
Достапност

Овој мое дете новородено бебе 2 парчиња сет е совршена облека за секое мало. Дозволете ни да ја завршиме работата за вас и да одговараме на совршениот врв со координативното дно. Овој симпатичен врв спарен со лесно влечење на пантолоните е колку што може да биде сладок. Совршено за тоа колку малите играат! Дете на моето новороденче Бебе 2 парчиња сет : 100% памучен дрес на врвот.100% памук Француски Тери Пант.Мачија миење ладно.

R

Комплементите на стоката