.

.

Малиот Човек Симпатичен Симпатичен Син Внук Младинска Маица Маица Момчиња Доенчиња Бриско Брендови 12М

Малиот Човек Симпатичен Симпатичен Син Внук Младинска Маица Маица Момчиња Доенчиња Бриско Брендови 12М

DEN 244.80
Достапност

Никогаш нема да сакате да носите ништо друго освен ова мало дете т. совршено е за секојдневен, облечен изглед. Печатените графички емисии веќе имате хумор што е ироничен. Носете го за секојдневни задачи, викенд виси или во секојдневна канцеларија. ГОЛЕМИНА 12М-Постигнете совршено вклопување за вашето бебе со нашата големина 12М, со ширина околу торзото/должина 22 "х13, 5", обезбедувајќи симпатичен и удобен изглед за вас малечко. КЛАСИЧЕН КРОЈ ЗА СИТЕ : Доживејте безвременски стил со нашиот класичен крој, дизајниран за полабаво вклопување што одговара и на мажите и на жените. Оваа унисекс облека е неверојатно разноврсна. ЛЕСНИ УПАТСТВА ЗА НЕГА : Одржувањето бара минимален напор со нашите удобни и без проблеми упатства за нега. Само измијте ја машината во ладна вода, исушете ја на ниско ниво и избегнувајте пеглање за да ја задржите чистата состојба.

R

Комплементите на стоката