.

.

Организатор на плакари за висина од 8-полица, сиво, сиво

Организатор на плакари за висина од 8-полица, сиво, сиво

DEN 0.33
Достапност

Купови преклопена облека се насекаде каде што се вртите, а чевлите се распрснуваат низ нозете. Поедноставете го вашиот плакар и на тој начин вашиот живот, со овој организатор на плакарот со 6 полици во сиво платно. Широките полици прават простор за чорапи и чевли во долните слотови, работејќи на џемпери и фармерки, а потоа и омилените маици во горниот слот. Потоа, добивате друга идеја : Добијте повеќе од една и доделете типови облека на секој од организаторите. Сега сте ослободиле простор во вашиот плакар и што е уште поважно. Широки полици сите за разноврсна облека и складирање на чевли. Системот за плакари се координира со други складирање на меки плакари со мед. Издржлива неткаена ткаенина за долгорочна употреба. Погодно чувајте чевли, џемпери, фармерки, маици, долна облека и многу повеќе. Виси над која било прачка за плакари. Димензии : 12 "L x 12" W x 54 "H. Модел : SFT-08201.

R

Комплементите на стоката