.

.

Машка Цврста Боја Фитнес Копче Прилагодлив Резервоар Без Ракави Топ 3xlt Кошули За Мажи Големи И Високи Машки Долги Ракави Памучни Мешавини Кошули

Машка Цврста Боја Фитнес Копче Прилагодлив Резервоар Без Ракави Топ 3xlt Кошули За Мажи Големи И Високи Машки Долги Ракави Памучни

DEN 223.84
Достапност

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : секојдневно. Стил : едноставен. Материјал : памук и лен. Одговара : Одговара за големина. Што ќе добиете : 1 Компјутер Vest Size табела : . Големина : М Биста : 104см/40,94" Рамо : 35см/13,78" Должина : 70см/27,56"Големина : Л Биста : 108см/42,52" Рамо : 36см/14,17" Должина : 72см/28,35"Големина : XL Биста : 112см/44,09" Рамо : 37см/14,57" Должина : 74см/29.13"големина : ххл биста : 116см/45.67" рамо : 38см/14.96" Должина : 76см/29.92"големина : хххл биста : 120см/47.24" рамо : 39см/15.35" ДОЛЖИНА : 78см/30.71" € карактеристики печатениот дизајн ве прави попривлечни. ●Прилики}Машкиот Елек е Одличен Избор За Секојдневно и Дома. ①Материјал е Изработен од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Ставите Купување. ●Комбинирајте го машкиот Елек Е Лесен И Може Добро Да се Собере со Хеланки.

R

Комплементите на стоката