.

.

Маичка за момче од шепа патрола за бебиња, маица и карирани шорцеви, сет на облека

Маичка за момче од шепа патрола за бебиња, маица и карирани шорцеви, сет на облека

DEN 351.84
Достапност

Кученцата се на патрола! Симпатична Патролна облека со шепа го одржува да изгледа симпатично од глава до пети. Вклучува маица и шорцеви. Маица : ребрести екипа; кратки ракави; Графичка предна шепа патрола. Шорцеви : влечење еластична лента за половината; Faux лета; Сеопфатна карирана шема. © Патрола на ПАВ, сите права се задржани. Маица : 100% памук; Шорцеви : 60% памук/40% полиестер. Мачи.

R

Комплементите на стоката