.

.

Тајните богатства најважни работи женски долман ракав за спиење

Тајните богатства најважни работи женски долман ракав за спиење

DEN 3.00
Достапност

Останете удобни додека се дружите со пријателите или да легнувате во удобноста на вашиот дом со ова најважни работи Ruffle Cami од тајни богатства. Направено од мека ткаенина од мешавина од рајон, ќе се чувствувате како дома во оваа мета без разлика дали трчате работи или се фаќате за вашето омилено ТВ -шоу. Руфлата полите создава стилска силуета за да ја ласкаат вашата фигура, додека поставените прилагодливи ленти за рамото обезбедуваат безбедно вклопување. Внатрешен внатрешен обележја го комплетира Cami, кој е достапен во разновидни бои и прави разноврсен додаток на вашата секојдневна гардероба. Тајните богатства најважни работи Ruffle Cami : 95% рајон, 5% Spandexhi-lo hemruffle camishort sneavesv-necklinetagless за дополнително удобност во светло сива хехермахин миење ладно со слични бои, нежен циклус, само нехлор белило кога е потребно, да се намали суво, средно железо Кога е потребно, не печатење/мотив за печатење.

R

Комплементите на стоката