.

.

Без граници Јуниори го потпираат џемперот кардиган

Без граници Јуниори го потпираат џемперот кардиган

DEN 2.67
Достапност

Одете напред, слој на здружението. Cardigan на џемперот без граници има грб што носи ажуриран пресврт во класичен стил. Изработена во удобна ткаенина со финиш во форма на мавта, овој кардиган на џемпер лесно се искачува над вашиот врв со опуштено вклопување и помага да ги задржите вашите најважни работи со удобни предни џебови. Исклучиво на. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долго. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : плетено плетено тело со финиш сличен на мов; Забелешка на чипка со поделено полите за лесно движење. Џемперот на џемперот на јуниори кардиган од без граници.

R

Комплементите на стоката