.

.

Благородна куќа Амеду Фау Кожен клуб Чаир и софа сет, полноќно црно и темно кафеава боја

Благородна куќа Амеду Фау Кожен клуб Чаир и софа сет, полноќно црно и темно кафеава боја

DEN 0.67
Достапност

Поставете се и се удобно во модерното седење што ќе го претвори вашиот простор за живеење во покана салон за одличен дизајн. Нашиот исклучителен клупски стол го претвора вашиот ентериер простор во извонреден ремек -дело со современ стил, валани раце со вдлабнатина, класичен трим на ноктите и шик тапацир од кожа. Од прекрасна удобност до извонреден стил, ова столче носи импресивен шарм и функционалност на кој било простор за да можете да се опуштите секогаш кога барате пријатна агол за да се вметнете исполнет со спокојство. Нобл куќа Амеду Факс кожа 3 парчиња клуб стол и софа сет, полноќно црно и темно кафеава : Вклучува : две (2) клупски столчиња, една (1) тросед. Материјал : Фаукс кожа. Материјал за нозе : дрво од бреза. Повеќе опции во боја. Завршување на нозете : темно кафеава. Потребно е собрание. Димензии на клупскиот стол : 33,50 инчи длабоко x 36,50 инчи широк x 37,00 инчи високи. Димензии на седиштето на клубот Чаир : 20,00 инчи длабоко x 21,00 инчи широк x 19,00 инчи високи. Капацитет на тежина : 300 фунти. Димензии на софата : 33,50 инчи длабоко x 80,00 инчи широк x 37,00 инчи високи. Димензии на седиштето на софата : 20,00 инчи длабоко x 64,00 инчи широк x 19,00 инчи високи. Капацитет на тежина : 900 фунти. Висина на раката : 26,50 инчи.

R

Комплементите на стоката