.

.

2xl Вортингтон Мајка Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

2xl Вортингтон Мајка Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84
Достапност

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Маица За Мајка Вортингтон го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка Ја испечати Вортингтон мама преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

R

Комплементите на стоката