.

.

Стернс возрасен уникатен хибриден риболов и елек за живот на лопатка, зелен

Стернс возрасен уникатен хибриден риболов и елек за живот на лопатка, зелен

DEN 479.84
Достапност

Без разлика дали сте на вода за лопатка, риба или обајцата, ќе имате заштита и погодност што ја барате со хибриден риболов на unisex unisex unisex и елек за живот на лопатка, зелена. Тој е дизајниран со седум предни џебови за да ги задржи блиските и малата опрема. Ова вклучува голем преден патент, кој е исто така дизајниран да се склопи како работна станица за да се врзува на мува или да се засили некоја нова справи. Веста е исто така конструиран за удобност. Панелите со рамо и долниот дел на грбот на неопренови се меки на допир, високата пена на задниот дел ве поддржува додека седите, големите дупки за рака ви овозможуваат да се лопатка или да фрлите полесно, а четири странични прилагодувања ви овозможуваат да го најдете најдоброто вклопување за вашето тело . Најлон рипстоп школка, пена за флотација на ЈП, ленти за мрежи и густ патент се толку издржливи, ќе ја фатите вашата граница во неа сезона по сезона. Стернс возрасен унисекс хибриден риболов и елек за живот на лопатка, зелена дизајнирана за удобност и погодност. Големиот преден простор се склопува како работна станица за да се врзува мува или да се смени лажицата. Предните џебови чуваат мала брзина близу. Мекото неопрено-обложено рамо и панели на долниот дел на грбот. Висока пена на грб за поддршка. Големи дупки за рака за да се лопат или да се фрлат полесно. 4 странични прилагодувања за прилагодено вклопување. Точки за прицврстување за додатоци за клипирање. Издржлива конструкција - најлонска обвивка, пена за флотација на ЈП, 1,5 "(3,81 см) ленти за мрежни мрежи и густ патент.

R

Комплементите на стоката