.

.

Болдер Крик Од Кингсајз Машки Голем И Висок Џеб Во Тешка Категорија В-Маичка За Вратот

Болдер Крик Од Кингсајз Машки Голем И Висок Џеб Во Тешка Категорија В-Маичка За Вратот

DEN 480.00
Достапност

Болдер Крик Од Кралската Големина Машките Големи бои На Хедер и марл се памучно/полиестермашинско перење; увезена голема должина прибл. 32 " висока должина прибл. 34"  . За брендот : Болдер Крик е подготвен за сите големи бои на хедер и марл се памук/полиестер. Машина за перење; увезени.

R

Комплементите на стоката