.

.

Вашата зона експлозија на сјај во темното кревети за постелнина за постелнина

Вашата зона експлозија на сјај во темното кревети за постелнина за постелнина

DEN 2.00
Достапност

Завршувањето на овој комплет за постелнина за микрофибер е декоративна перница во форма на планета за магичен завршен допир. Комплетен сет вклучува : 1 удобник (), 2 стандардни шами ( + 2 инчи прирабница) и 1 декоративна перница во форма на планета, 1 поставен лист (+12 инчи), 1 рамен лист (), 2 перници (). Место чиста декоративна перница. Машинска миење за лесна нега. Двоен сет вклучува : 1 удобник (), 1 стандарден срам ( + 2 инчен прирабница) и 1 декоративна перница во форма на планета, 1 поставен лист (+12 инчи), 1 рамен лист (), 1 перница (). 2/3 Оф-центар на преклопување-затворање на нож за отворање на срам. Сет на листови и украсна перница се сјајни во темница!.

R

Комплементите на стоката