.

.

Rizzy Home Chateau Ch Indoor Area reg

Rizzy Home Chateau Ch Indoor Area reg

DEN 147.68
Достапност

Создадете софистициран изглед со овој Rizzy Home CH4244 Chateau Chateu. Се одликува со традиционален дизајн во мека, неутрална палета на бои за гроздобер изглед и чувство. Овој килим подложен на електрична енергија е направен во Индија од полипропилен поставен на топлина за додаден стил и издржливост. На 3'3 "x 5'3 ", килимот може да се користи за да се создаде фокусна точка во просторијата без да доминира во целиот простор. Други големини се достапни за да одговараат на вашите потреби. Rizzy Home Chateau CH4244 килим, (3'3 "x 5'3") : Дел од колекцијата Шато. Направени од синтетички материјали. Се одликува со традиционален дизајн во мека, неутрална палета на бои. Антички изглед и чувство. Намалување на електрична енергија за подобрена издржливост. Наменето за употреба во затворен простор. Rizzy Home Rug е направен во Индија. Големина : 3'3 "x 5'3". Други достапни големини : 2.25 'x 7,5', 5,25 'x 7,5', 6,5 'x 9,5', 7,75 'x 10,75' и 9,75 'x 12.5'.

R

Комплементите на стоката