.

.

Ема Каролин „ПРЕДВЕДУВАЕ НА ШОЛНИЦИ II“

Ема Каролин „ПРЕДВЕДУВАЕ НА ШОЛНИЦИ II“

DEN 1.67
Достапност

Истакнати бои : бела, сина, виолетова, светска уметничка група Тан е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

R

Комплементите на стоката