.

.

Подобри домови и градини, пакет, сет на кујнски пешкири, црвена и измиена Индиего

Подобри домови и градини, пакет, сет на кујнски пешкири, црвена и измиена Индиего

DEN 0.33
Достапност

Подобрите домови и градини со 4 парчиња кујнски пешкири создаваат топло и добредојдено расположение бидејќи ја осветлува вашата кујна. Овие прекрасни 100% памучни крпи ја прават брзата работа на вашите кујнски задачи убаво со прекрасен изглед. Дизајнирано во шарени нијанси со комплементарна палета на бои што се спарува прекрасно со буквално секој декор на кујната, толку подобри домови и градини раб од 4 парчиња кујнски пешкири се карактеризираат четири 16 "w x 28 " крпи, така што секогаш имате една корисна и подготвена за Одете на работа бришење, миење и сушење садови и многу повеќе. Измијте пред употреба. Лесно е да се грижите, едноставно машинско миење во топло со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Достапно во црвена марка/измиено индиго, зелена мудрец/метална ноќ и аква океан/метална ноќ. Вклучува четири кујнски крпи. Прекрасен дизајн на Фринг. Се одликува со прекрасна шема на ленти и комплементарна палета на бои. Разновиден дизајн парови совршено со најразлични стилови на кујнски украси во текот на целата година. Прави брза работа на бришење, миење и сушење садови и многу повеќе. Направено од мек и издржлив 100% памук. Мерења : 16 "W x 28" L. Измијте пред употреба. Лесно е да се грижите, едноставно машинско миење во топло со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Two . Достапно во црвена марка/измиено индиго, зелена мудрец/метална ноќ, аква океан/метална ноќ. Модел # BH19-052-099-47 (црвен и измиен индиго), BH19-052-099-48 (зелена мудрец и метална ноќ), BH19-052-099-49 (Aqua Ocean and Metal Night).

R

Комплементите на стоката