.

.

Создадено рубин Стерлинг сребро со прстен со златна плоча

Создадено рубин Стерлинг сребро со прстен со златна плоча

DEN 928.00
Достапност

Овој прекрасен сребрен прстен е сигурен дека ќе додаде карактер и елеганција на кој било изглед. Се одликува со обложување на родиум за боја. Овој прстен од 2,25 мм вклучува зачудувачки, позлатен, создаден Руби Безел што е 0,5 CTTW. Сигурно е да се потенцира каква било облека. Достапно во целосна големина 7. Изразете се на уникатен и забавен начин со новата колекција на стабилни изрази. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, да одговарате и да се ставате заедно, овозможувајќи ви да го вклучите вашиот стил во еден момент. Стабилните изрази нудат накит што е направен од сребро, шарено емајлиран, 14 карат злато-позлатени, украсени со зачудувачки дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит за легање. : Лабораторија креирано Rubycolor : Redshape : Cushionweight : 0,5 CTTWQuantity : 1 Jewelry Поставување : Bezelyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Прстен на плочата : Поставено од обложување на рубиголд и полирана завршница, позлатена за да се спречи измешано изработено во среброто од сребро0,5 ct. T.G.W.Stackable Expressions Brandawable во повеќе димензии.

R

Комплементите на стоката