.

.

Славни розови јуниори слаби фармерки, големини 1-21

Славни розови јуниори слаби фармерки, големини 1-21

DEN 1.67
Достапност

Слаби на слаби фармерки : ние сè уште ги сакаме! Слаби фармерки на славните на розовата личност се одликуваат со криво-лизгање, вклопуваат со навестување на стрии и трендовски деструирани детали. Сигурно да станете ваш тексас, овие фармерки изгледаат исто толку слатки со патики како што прават со потпетиците за да можете да ги облечете нагоре или надолу во зависност од вашиот ден. Материјал : 70% памук/25% полиестер/2% спандекс/3% други влакна. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 3. одговара : слаби. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 27 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : јамки на ременот; уништени детали; Должина на глуждот. Јуниори слаби фармерки од славна личност Пинк.

R

Комплементите на стоката