.

.

Ekena Millwork 4 W 34 D 42 H Империјални уметности и занаети Груба пила за држач, Даглас Фер

Ekena Millwork 4 W 34 D 42 H Империјални уметности и занаети Груба пила за држач, Даглас Фер

DEN 1007.84
Достапност

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

R

Комплементите на стоката