.

.

Tonic Studios Rococo Christmas Die-Christmas Tree

Tonic Studios Rococo Christmas Die-Christmas Tree

DEN 0.33
Достапност

Овој умре ќе додаде забавен дизајн на кој било од вашите проекти за изработка на хартија! Умирањата можат да се користат со повеќето машини за сечење на умирање (продадени одделно). Овој пакет 5x6,75 инчи содржи новогодишна елка : сет од шест умира. Увезени. Tonic Studios Rococo Christmas Die-Christmas Tree.

R

Комплементите на стоката