.

.

Бесплатно склопување девојки џемпер пончо, големини XS-2XL

Бесплатно склопување девојки џемпер пончо, големини XS-2XL

DEN 840.00
Достапност

Овој пончо од слободно склопување ги проверки сите кутии-џемпер, опција за надворешна облека, меко, носено ќебе (да!) Ова неодоливо мекото пончо е слој што ќе сака да го носи повторно и повторно. Пар со хеланки на џемперите на бесплатното склопување (продадени одделно (за натпревар направен во удобност. Само на. Материјал : 50% вискоза/29% полиестер/21% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезено : Прицврстен аспиратор. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Широки кратки ракави. Ocketsебови : Кенгур џеб од предниот дел. Карактеристики : ребрестиот трим. Џемпер пончо за девојчиња од слободно склопување.

R

Комплементите на стоката