.

.

Мадден Cујорк, мало девојче и голема девојка платформа Лофер, големини 13-5

Мадден Cујорк, мало девојче и голема девојка платформа Лофер, големини 13-5

DEN 3.33
Достапност

Овие платформи чевли Мериџан се погодни за сите прилики. Со две дизајнирани токи и гумени стапала, тоа е дизајн што не се лизга, кој обезбедува удобна поддршка на нозете и дефинитивно може да се носи цел ден во сите сезони. Горните детали со 2 ленти за стајлинг на фасија. Детализирање и затворање на тока за лесно вклучување и исклучување. Подложен чорап за крајна удобност. Избришете чиста со влажна крпа и оставете да се исуши воздухот. Направено во Кина.

R

Комплементите на стоката