.

.

Бесплатно собрание за машки е-аластични шорцеви

Бесплатно собрание за машки е-аластични шорцеви

DEN 175.84
Достапност

Забавен, кул, разноврсен стил е во мешавина со е-аластични шорцеви за е-здруженија. Еластичната половината и прилагодливата вратоврска за влечење обезбедуваат максимална леснотија и удобност. Сигурни цврсти тонови и нови отпечатоци ја надополнуваат вашата кошула на денот - џебните маички на слободното склопување или лентите со ленти се наши омилени избори! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Casual, опуштено; хитови над коленото. ИНСЕАМ : 9 ”. Затворање : Повлечете стил со еластична половината и вратоврска за влечење. Ockебови : 2 наклони џебови, 1 џеб за лепенка. Карактеристики : исмејувачки мува. Мажите за комунални услуги од бесплатното собрание.

R

Комплементите на стоката