.

.

Воени Тенкови Играчки, Легура Отпорна На Абење Кул Симулација Повлекување Битка Тенкови Модел Тешки Цврсти Со Светла И Звуци За Деца Момчиња

Воени Тенкови Играчки, Легура Отпорна На Абење Кул Симулација Повлекување Битка Тенкови Модел Тешки Цврсти Со Светла И Звуци

DEN 3.00
Достапност

Воени Тенкови Играчки, Легура Отпорна На Абење Кул Симулација Повлекување Битка Тенкови Модел Тешки Цврсти Со Светла и Звуци За Деца Момчиња Спецификација : Тип На Ставка : Легура Модел Карматеријал : Цинк Легура + Абсбоди Големина : Прибл. 210х75х70мм / 8, 3х3, 0х2, 8бојка : Маскирна Зелена Батерија : 1,5 V AG13 Батерија со Копчиња 145mah x 3 Вградена-Несоодветна Возраст : 6 + Список На Пакети : 1 x Модел Резервоар Забелешка : овој производ е автомобил за повлекување, без далечински управувач. Внимателен Третман и Отпорност На Абење : деловите што се лесни за носење се специјално третирани за да се осигура дека можат да се користат долго време. Кул Симулација : со звук и светлина, кул и симулирани, а вратата може да се отвори, бедемот може да се ротира. Материјали : оваа играчка е изработена од тешки легури и цврсти материјали ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и користи технологија за леење за долг работен век.

R

Комплементите на стоката