.

.

Дизајн на „птици и цветни во жолта“ панел за завеси за затемнување

Дизајн на „птици и цветни во жолта“ панел за завеси за затемнување

DEN 639.84
Достапност

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа цветна и птици во завеса во жолта позадина . Оваа елегантна традиционална завеса се печати со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко бледило и е рачно изработено по барање само за вас . faux -линен ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што му дозволува на овој жолт, целосно и безбедно машинско миење . Овие се декоративни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Цветни. - Боја : жолта. - Модел : животински принт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

R

Комплементите на стоката