.

.

Избледена слава FG повлечете се на кратко цврсто цврсто

Избледена слава FG повлечете се на кратко цврсто цврсто

DEN 732.16
Достапност

Овие избледени славни мастички еластични шорцеви од половината се удобни, функционални и супер лесни за носење. Тие имаат 3 џебови за да ги држат сите ваши работи што ги прават идеален пар шорцеви за секој ден. Тие можат да се носат за активен ден со мета или до скара со копче надолу. Пар со патики или сандали. Изберете од широк спектар на бои и одберете ги омилените! Избрана слава Голема машка еластична половината кратка : 60% памук, 40% полиестер. 2 странични џебови. 1 задниот џеб со затворање на прицврстувачи. Еластична лента за половината. Машинско миење ладно.

R

Комплементите на стоката