.

.

Подобри домови и градини за меморија за пена од пена, 16 15

Подобри домови и градини за меморија за пена од пена, 16 15

DEN 336.00
Достапност

Подобрете го вашиот мебел со подобри домови и градини меморија пена 16 "x 15 " Перница со црвен стол. Се одликува со кадифен капак што е меко на допир. Подлогата за столче за меморија од пена е во согласност со формата на телото, што го прави удобно за кое било време на седење. Два серија врски го олеснуваат обезбедувањето на скоро секое јадење или канцелариско столче. Перницата е достапна во повеќе бои што ќе додадат стилски изглед на кој било декор. Подобри домови и градини меморија пена 16 "x 15" Црвена столица подлога : кадифен, мек капак. Перница за столче за пена во меморија е во согласност со формата на телото. Удобно за седење долгорочно. Врски со објавата на столот и останува безбеден. Идеално за различни типови столици. Опции за боја : црвена, кафеава.

R

Комплементите на стоката