.

.

Машки Секојдневни Панталони Памучна Врвка Големи Џебни Шорцеви За Мажи

Машки Секојдневни Панталони Памучна Врвка Големи Џебни Шорцеви За Мажи

DEN 383.84
Достапност

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно. Стил : Мода и слободно време. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Должина На Ракавот : Должина. Одговара : Одговара за големина. Што ќе добиете : 1 Компјутер Топ Големина на табелата : . Големина : М Половината : 68см/26.77" : 104см/40.94" Должина : 56см/22.05"Големина : Л Половината : 70см/27.56" : 108см/42.52" Должина : 57см/22.44"Големина : XL Половината : 72см/28.35" : 112см/44.09" Должина : 58см/22.83"големина : xxl половината : 76cm/29.92" : 116cm/45.67" должина : 59cm/23.23"големина : xxxl половината : 78cm/30.71" : 120cm/47.24" должина : 60cm/23.62"големина : xxxxl половината : 82cm/32.28" : 124cm/48.82" должина : 61см/24.02" ● големина ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите . ①Материјал Е Направен Од Добри Материјали, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. ●Прилики}Машкиот Врв е Одличен Избор за Секојдневно Носење.

R

Комплементите на стоката