.

.

Зајдисонце лале градина сина цветна принт декоративна полиестер фрла перница со ленена текстура

Зајдисонце лале градина сина цветна принт декоративна полиестер фрла перница со ленена текстура

DEN 458.24
Достапност

Вашиот дом ќе цвета во светлината на Е со акцентралните цвеќиња на Дизајн, зајдисонце од лалење градина сини цветни украсни декоративни перници. Со асортиман на цветни обрасци и топли бои, нашите украсни перници за фрлање ќе создадат покана за животната средина во кој било простор. Овие перници се совршени за секоја спална соба, дневна соба, дневна соба или кој било мебел на кој му е потребен допир на стилска удобност! 22 x 22 инчи зајдисонце Градина Градина Сина цветен принт декоративен полиестер фрли перница со ленена текстура.

R

Комплементите на стоката