.

.

Студио предводена од плакарот, преносен USB спортски шкаф светло, стап на каде било магнетно предводено ноќно светло, црна

Студио предводена од плакарот, преносен USB спортски шкаф светло, стап на каде било магнетно предводено ноќно светло, црна

DEN 2.00
Достапност

За MF Studio LED светло : . Нашето MF Studio Stylish рачно LED светло е погодно за вашата куќа гардероба, ормани, спална соба, работилница, подрум, гаража, скали, кујна, шкаф, трчање, кампување и така натаму. Размислете за тоа, кога ќе уринирате во средината на ноќта и сакаат да одат во тоалетот, да ги вклучуваат светлата и ќе бидат многу светли и заслепувачки, што ги прави луѓето многу раздразливи. На овој пат, вклучете ја LED светлото покрај креветот, светлата се меки и не заслепувачки, ве тера да одите до тоалетот удобно, колку е погодно!. Спецификации : . Број на светла : 40pcsvoltage : 3.7 VFrame Материјал : Обложена боја на пластична светлина и осветленост може да се прилагоди на изворот на моќност : Battery Powered Wattage : 2.5 Watts Супер светли и издржливи LED диоди : 40 LED светла, вградена батерија од литиум од 2000m Ah, USB полнење, 4 режими на осветлување до режими на осветлување до Зачувете ги вашите различни потреби . Повеќекратна употреба : Оваа модерна светлина е погодна за вашата куќа за гардероба, ормани, спална соба, работилница, подрум, гаража, скали, кујна, трчање, кампување и така натаму . лесен за инсталирање и отстранување : едноставно инсталирајте го 3М лепила лента/ленти и завртки до местото што го сакате и потоа притиснете ги во заграда. Овој паметен дизајн на монтирање ви овозможува лесно да ја соблечете светлосната лента.

R

Комплементите на стоката