.

.

Brinley Co. Commentенска удобна пена еластична акцент на патики

Brinley Co. Commentенска удобна пена еластична акцент на патики

DEN 319.84
Достапност

Трговија во вашите истрошени патики за пар елегантни клоци од Brinley Co. Baduu е детално опишано со поставен глужд и смел еластичен акцент за флексибилно вклопување. Овој дизајн на вегански кожни лизгања ќе го зајакне вашиот изглед со густ гумен ѓон и ќе ве чува на нозе со леснотија со својата нога од 6 мм удобна пена. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 6 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Комплементите на стоката