.

.

Атлетска работа на мажите и големите мажи за кратки ракави за мажи, до големина 2XL

Атлетска работа на мажите и големите мажи за кратки ракави за мажи, до големина 2XL

DEN 207.68
Достапност

Ажурирајте ја основната мета со чиста линија за намалување на црта. Составен од траен плетен со маичка, стилизирана е со класичен деколте на екипажот и пренесување на топлина на центарот на грбот. Ова опуштено вклопување и памучна маичка ви обезбедува премиум мек допир и е лесен за слој за тренинг или дневно носење. Достапно е во разни бои. 52% памук 48% полиестер. Телото за губење. Jerseyерси плете. деколте на екипажот. Кратки ракави со кратки ракави. Опуштено вклопување. Пренесување на топлина. машинско миење. Kh.

R

Комплементите на стоката