.

.

Данскин сега е суштинска маица за вежбање на жените, 2-пакет

Данскин сега е суштинска маица за вежбање на жените, 2-пакет

DEN 557.28
Достапност

Овој данскин сега е основен тренинг на женските тренинзи има мека мешавина од памук што ви помага да го зголемите вашиот тренинг. Исто така, се одликува со "dri-more " технологија што му овозможува на вашето тело да остане суво. Изберете од една од избраните бои. Данскин сега е суштински тренингот за жени, 2-пакет : 60% памук, 40% полиестер. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Без ознака за дополнителна удобност. DRI-More Technology. Машинско миење ладно.

R

Комплементите на стоката