.

.

Nexen Roadian GT 275 40R 117W Патнички гума

Nexen Roadian GT 275 40R 117W Патнички гума

DEN 5488.00
Достапност

Ултра-висока перформанси во сите сезони гуми, LS588 UHP од Landsail е дизајниран за употреба на луксузни спортски автомобили, мускулни автомобили и SUV-а за перформанси, и нуди возачи засилено ракување со ограничена гаранција од 50.000 милји. Nexen Roadian GTX 275/40 R20 117 W Патнички гуми за патници : 2016-18 BMW X5 X5 RIVE40 E 2007-08 BMW X5 4.8 I 2004-06 BMW X5 4.8 IS 2002-03 BMW X5 4.6 IS 2009-10 BMW X5 X5 RIVE48 I 2001 BMW X5 3.0i 20033333333333333 -05 Porsche Cayenne Turbo 2006 Porsche Cayenne Turbo S 2015-19 BMW X6 s Drive35i 2012-14 BMW X6 x Drive50i 2018 Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Executive 2009-10 Porsche Cayenne Turbo S 2019-20 Porsche Panamera GTS Sport Turismo 2022 Porsche Panamera 4 E-Hybrid Platinum Edition 2017 Porsche Panamera 4 Executive 2010-11 BMW X6 Active Hybrid 2008-09 BMW X6 x Drive50i 2012-13 Acura ZDX Base 2015-16 Bentley Continental GTC V8 S 2000 BMW X5 4.4i 2016 Bentley Flying Spur V8 2017 Bentley Flying Spur V8 S и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

R

Комплементите на стоката