.

.

Барби Модна облека #8

Барби Модна облека 8

DEN 704.00
Достапност

Barbie Doll има најдобри мода да собере прекрасна облека за секоја пригода што можете да ја замислите. Секој сет вклучува два разноврсни погледи инспирирани од вистински модни трендови, заедно со пар чевли и шик торба. Со модерни силуети, убави бои и стилски акценти, оваа облека е дизајнирана за забава со раскажување приказни. Опциите се движат од ладни панталони, здолништа и врвови до убави забавни фустани - и сè што е помеѓу. Создадете изглед на потпис што го изразува вашиот стил и измешајте го кога вашето расположение се менува. Соберете ги сите за крајна забава за мешавина и натпревар! Вклучува две облеки, еден пар чевли и една чанта; Кукла се продава одделно. Мода опремени со оригинални кукли Барби. Рамните чевли одговараат на кукли со артикулирани глуждови или рамни стапала. Боите и украсите може да се разликуваат. Барби Модна облека 2-пакет #8 : Возраст Опсег : 3 години и нагоре. Barbie Doll има најдобри мода да собере прекрасна облека за секоја пригода што можете да ја замислите!. Облеката во овој пакет мешаат трендовски стилови за модна забава. Слаткиот фустан има розов врв со графички принт и сина јака, бело појас и сино плетенско здолниште. Втор поглед комбинира црвено -бели карирани панталони, розова резервоар и тимска јакна со златни ракави и розова трим. Бел пар чизми, златна лента за глава и розов ранец се незгодни додатоци. Соберете ги сите за крајна забава за мешавина и натпревар (мода прилагодени на оригиналните кукли на Барби).

R

Комплементите на стоката