.

.

Современи нишки со 3 парчиња капчиња чипка микрофибер, сет за возрасни, сива, близначка

Современи нишки со 3 парчиња капчиња чипка микрофибер, сет за возрасни, сива, близначка

DEN 367.84
Достапност

Убава и слатка, овој сет со 4 парчиња лист (3-парчиња за големина на близнаци) ќе додаде удобност и стил на декор на вашата спална соба. Комплетот е направен од мек и елегантен микрофибер, мазните листови украсени со цветен или цврста шема во однос на вашиот избор на бои. Совршен за традиционални, гроздобер или излитени шик стилови, овој сет на листови ќе ја заврши пријатната околина на вашата соба. Димензии : целосен - рамен лист (1) 81 "x 96", поставен лист (1) 39 "x 75" + 14 ", перници (2) 20" x 30 ", кралица - рамен лист (1) 90" x 102 ", Вграден лист (1) 60" x 80 "+14", перници (2) 20 "x 30", крал - рамен лист (1) 106 "x 102", поставен лист (1) 78 "x 80" + 14 ", перници (2) 20" x 40 ", Кал. Кинг - рамен лист (1) 106" x 102 ", поставен лист (1) 72" x 84 " + 14", перници (4) 20 "x 40 ". Материјал : Двоен четкан микрофибер. Лесна грижа и брчки без брчки. Материјал : Двоен четкан микрофибер. Лесна грижа и брчки без брчки.

R

Комплементите на стоката