.

.

Време и Тру, женски и женски плус цветни бикини врвни бикини

Време и Тру, женски и женски плус цветни бикини врвни бикини

DEN 266.24
Достапност

Забавувајте се на сонцето во овој врв на бикини од време и Tru. Спарете го со дното на совпаѓање или измешајте го со вашите други омилени дното на пливањето за тотално незаборавен изглед. Цветни и ласкави, овој врв е подготвен за базенот, плажата или задниот двор. Исклучиво на. Материјал : 82% најлон/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5 '10' 'и носи големина S. тип на чаши : отстранливи меки чаши; Бонирање за дополнителна поддршка. Затворање : Затворање на грбот на С-кука. Ремени : Прилагодливи ленти Крис-Крос во грбот. Деколте : V-врат; Врски со детали со пресек. Карактеристики : Цветен принт. Белешка : Секое парче за пливање за капење прикажано овде се продава одделно. Флорално бикини врвот за жени од време и Тру.

R

Комплементите на стоката