.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Витамин Ц кофеинска графичка уметност Нежните уметнички печатени wallидни уметности, дизајн од Дафне Полсели

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Витамин Ц кофеинска графичка уметност Нежните уметнички печатени wallидни уметности, дизајн од Дафне Полсели

DEN 3.33
Достапност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : кофеин, појадок, бранч, утро, кујна, типографија, хумор, рустикален, модел на жито. Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Дизајн од Дафне Полсели.

R

Комплементите на стоката